Друк паперових ярликів на замовлення

Неможливо переоцінити значущість лейблів для одягу — це корисний носій інформації для споживача та ефективна реклама компанії-виробника. Паперові бирки для одягу кріпляться практично на всі вироби із текстилю.

Бірки паперові

Виготовляється цей вид етикеток тільки з якісного паперу. Вони можуть бути вшивними чи навісними. Вся нанесена на бірки інформація дає покупцеві можливість дізнатися про способи догляду за річчю, щоб вона прослужила і не втратила зовнішній вигляд якомога довше. На ярликах може бути вказано склад матеріалу, а також нанесено логотип компанії або штрих-код. Особливі вимоги пред’являються до вшивних бірок, які мають бути стійкими до стирання, впливу побутових хімічних речовин. Наявність бірки на одязі говорить про якість та відповідність стандартам швейного виробництва.

Для виготовлення паперових ярликів можуть бути використані такі види матеріалів:

  • Картон (целюлозний, клеєний, дизайнерський)
  • Папір (крейдований, матовий, напівглянсовий)

Друк паперових ярликів

Компанія “Флекс Прінт” — це друкарня повного циклу. Для друку паперових етикеток ми використовуємо сучасне флексографічне обладнання, яке дозволяє забезпечити відмінне відтворення напівтонів, соковиті кольори, плавні переходи, а за необхідності — фотографічну якість. Флексографія відкриває для дизайнерів широкі можливості у сфері створення етикеток. Якщо Ви ще не вигадали свою етикетку, наш дизайнер допоможе Вам її розробити.

Переваги паперових бірок методом флексодруку:

  • Широкий спектр матеріалів, що запечатуються
  • Швидкість
  • Повнокольоровий друк
  • Низька собівартість при замовленні великого тиражу

Що потрібно замовникам паперових етикеток?

Стрімкий розвиток споживчого ринку, конкуренція між виробниками, що зростає, виводить на перший план не тільки якість паперової етикетки, а й можливість грамотно і надійно захистити свою продукцію від фальсифікації, захистити бренд. Тому, кожному виробнику потрібні етикетки, що виділяють їх продукцію серед аналогічних, що забезпечують її захист від підробок і надає споживачеві найповнішу інформацію про товар.

Паперові бірки для одягу на замовлення

Компанія «Флекс Прінт» є одним із лідерів у виробництві етикеткової продукції. Наявність імпортного обладнання, використання якісних матеріалів та екологічно безпечних ультрафіолетових фарб дають можливість виготовляти унікальні етикетки різного призначення. Використовуваний метод флексографічного друку етикеток дозволяє працювати з великими та малими тиражами (від 500 шт.) у стислий термін.

Телефонуйте вже сьогодні та замовляйте друк паперових етикеток!