Замовлення друку паперових самоклеючих стікерів

Паперові етикетки були потрібні завжди. Практично у всіх галузях виробництва, торгівлі та промисловості вони знайшли своє застосування. Їх використовують для оформлення різноманітних товарів. Друк паперових етикеток здійснюється методом флексографії, що має свої незаперечні переваги. Компанія «Флекс Прінт» пропонує послуги з виготовлення барвистих і недорогих паперових етикеток, що самоклеяться.

Паперова самоклеюча етикетка

Вимоги до продукції масового споживання — обов’язкова вказівка ​​інформації про сам товар, його виробника, термін придатності та ін. Далеко не завжди ці дані можна розмістити на самій упаковці, тому використовуються етикетки, що самоклеяться, які роблять процес нанесення ярликів більш швидким і простим.

З чого складається етикетка?

  • Верхній шар, на який наноситься друк
  • Адгезивний клеючий шар
  • Підкладка

Як правило, етикетка складається із цих трьох шарів. Клеючий шар може бути різним, залежить від призначення етикетки.

Друк паперових наклейок

Етикетковий папір має високі друковані властивості, тому готові етикетки виходять яскравими і красивими.

При друку паперових наклейок ми використовуємо метод флексодруку, що має ряд переваг:

  • Швидкість друку
  • Висока якість
  • Можливість друку на різних паперових носіях

Використання сучасних друкарських машин дозволяє створювати економічні та екологічно безпечні самоклеючі повнокольорові паперові етикетки.

Флексодрук є способом прямого перенесення зображення з еластичної форми на папір за допомогою низьков’язких фарб. Для друку ми використовуємо УФ-фарби Akzo Nobel Coatings, які дозволяють отримувати більш насичені кольори, що є важливим при повнокольоровому друку. Даний тип фарб стійкий до впливу сонячних променів та стирання. Ламінування та лакування етикеток дозволяє не тільки ушляхетнити їх зовнішній вигляд, але й захистити від пошкоджень.

Паперові наклейки на замовлення

Застосування етикеток, що самоклеяться, дає можливість донести до вашого покупця важливу інформацію, привернути увагу до компанії і при цьому значно виділитися серед конкуруючої продукції.

Наявність високотехнологічного сучасного обладнання та використання якісних витратних матеріалів дозволяють створювати етикетки, які стійкі до вологи, перепадів температур та ультрафіолетового випромінювання. Етикетки не стираються у процесі транспортування продукції та не відклеюються від поверхні.

Наші фахівці готові розробити індивідуальний дизайн паперової самоклеючої етикетки і віддрукувати необхідним тиражем (у тому числі і малим, від 500 шт.).

Ми цінуємо взаємовигідну співпрацю та запропонуємо оптимальні варіанти, згідно з Вашими побажаннями та фінансовими можливостями.