Замовити друк самоклеючих ламінованих стікерів

Ламіновані наклейки потрібні, коли потрібно захистити саму етикетку від зовнішніх впливів.

Этикетки с ламинацией: фото
Етикетки з ламінацією

Ми здійснюємо друк ламінованих наклейок будь-яким тиражем від 500 шт. за найбільш вигідними цінами.

Навіщо потрібні етикетки, що ламінують?

Папір у виробництві етикеток дозволяє значно знизити витрати, проте паперові етикетки недовговічні. На них впливають спека і волога, рідини, жири та олії. Для поліпшення якості такого ярлика використовується ламінування — процес, при якому до етикетці припресовується прозора плівка. Вона не тільки підвищує механічну міцність етикетки, але й ушляхетнює її. На відміну від лакування, ламінування вважається дорожчим способом обробки етикеток. Ламінування широко використовується у сферах, де в процесі експлуатації етикетки будуть зазнавати значних навантажень: стирання, температурних перепадів, вологості, дії хімічних речовин та ін.

Этикетки с ламинацией: фото с надписями
Етикетки з ламінацією: фото та написи

Виготовлення ламінованих етикеток

Класифікується процес ламінування наступним чином:

  • Адгезив наноситиметься на плівку в ламінаторі або поза ним
  • Сухий адгезив або сирий

Плівки поза ламінатором, на які адгезив наноситься заздалегідь, значно спрощують процес ламінування: не потрібно використовувати клейову секцію і контролювати процес нанесення клею.

При виборі сухого ламінування ще до з’єднання поверхонь здійснюється сушіння клею. При виборі мокрого методу — після. Який спосіб вибрати залежить від тих вимог, які пред’являються до кінцевої продукції, від матеріалу і плівки, від типу клейового складу.

Клеї повинні відповідати основним вимогам: прозорість та хороші клеючі характеристики по відношенню до відбитку та плівки. У деяких випадках, наприклад, у виробництві багатошарових етикеток, допустимо використання непрозорих видів клеїв.

Рулоны с этикетками: рисунки, надписи, логотипы: фото
Рулони з етикетками: зображені малюнки, написи, логотипи.

Залежно від вимог замовника підбирається тип плівки. Вона може бути прозорою, матовою або глянсовою, мати хороші міцнісні і адгезійні характеристики.

Друк ламінованих етикеток

Найбільш ефективним методом друку ламінованих етикеток є флексографія, яку відрізняє низька собівартість та можливість запечатування великих тиражів.

 

При флексодруку використовуються гнучкі кліше, що виготовляються щоразу індивідуально.

Це один із методів високого друку, при яких використовуються еластичні форми та рідкі фарби. У нашій компанії використовуються тільки високоякісні ультрафіолетові фарби Akzo Nobel Coatings.

Переваги флексографічного друку:

  • Низька собівартість
  • Висока якість друку
  • Наявність власного виробництва
  • Друк малими тиражами від 500 шт.
  • Можливість друку на різних матеріалах (рулонних, у тому числі)
  • Екологічно безпечна

Компанія «Флекс Прінт» здійснює друк ламінованих етикеток малими та великими тиражами (від 500 шт.) за доступною ціною. Замовити етикетки з ламінуванням та яскравим, барвистим дизайном можна на нашому сайті. Телефонуйте вже сьогодні!