Друк етикеток для автомасел

Моторна олія є основним витратним матеріалом двигуна будь-якого транспорту та від його якості залежить робота всього автомобіля. Для того щоб дізнатися чи це той продукт, який потрібен, використовуються етикетки для масла, на які наноситься докладна інформація.

Этикетка для автомасла: фото 1

Етикетки на автомасло

Автолюбителі-початківці часто при виборі автохімії звертають увагу на яскраву і барвисту етикетку, і багато виробників користуються цим, намагаючись привернути увагу саме таким способом. Однак водії зі стажем добре знають, що перш ніж купити автомасло, потрібно прочитати інформацію на етикетці.

Этикетка для автомасла: фото 2
Тому, насамперед, етикетки на автомасло мають бути інформативними. Крім барвистого логотипу там має бути зазначений склад продукту, термін придатності, в’язкість, класифікація ACEA та інше.

Этикетка для автомасла: фото 5

Друк наклейок на автомасло

Для етикеток на автомасло використовується в основному флексодрук. Це вигідно у фінансовому плані (що більше тираж, тим нижча собівартість продукції) та естетичному. Флексографія забезпечує точну передачу кольору, відмінну швидкість друку.

Этикетка для автомасла: фото 3

Як правило, такі наклейки (через специфічність автомастила) мають додатковий захисний шар від зовнішніх пошкоджень. Етикетка повинна добре кріпитися до поверхні, бути міцною, стійкою до стирання та тривалого зберігання. Адже, зазвичай, даний вид продукції не тільки транспортується, а й може зберігатися тривалий час на складі.

Этикетка для автомасла: фото 4

У компанії «Флекс Прінт» можна замовити етикетки на автомасло високої якості, з унікальним дизайном та за найбільш доступними цінами. Мінімальний тираж — від 500 штук. Ми можемо запропонувати повний цикл виготовлення етикеток, починаючи з професійної розробки макету дизайну, аж до друку з подальшим використанням додаткових технологій. Телефонуйте вже сьогодні!