Друк етикеток для побутової хімії

Етикетки на побутову хімію — це реклама, вони несуть у собі інформативну функцію. У компанії «Флекс Прінт» можна замовити розробку та друк етикеток за найвигіднішими цінами.

Этикетки для быотой химии: gala

Етикетки для побутової хімії

Значний спектр побутової хімії, що випускається виробниками, часом призводить до того, що покупець просто не знає, для яких цілей призначений склад і як його використовувати.

Этикетки для быотой химии: фото 4

Велика кількість новинок заважає орієнтуватися, що призвело до популяризації етикетки як важливого носія інформації, а не просто інструментом допоміжної реклами.

Этикетки для быотой химии: nega

Специфічні умови зберігання хімії (на складах, наприклад), агресивність складів — це має враховуватися під час створення ярликів. Якщо упаковка м’яка, вона при використанні буде гнутися, тому наклейка на таку тару повинна бути еластичною.

Этикетки для быотой химии: Sam-Sufi

Крім цього, етикетка повинна відповідати вимогам до хімічних властивостей складів, а саме бути стійкою до вологи, лугів, розчинників тощо.

Этикетки для быотой химии: lichoha

Друк етикеток на побутову хімію

Хімічні та фізичні властивості препаратів для дому визначили основний вибір матеріалу, що запечатується — плівка.

Этикетки для быотой химии: фото 2

Флексографічний метод друку дозволяє наносити яскраве та чітке зображення, а повністю автоматизований процес забезпечує високу швидкість друку. Флексографія економічно вигідна, що більше тираж, то менше собівартість етикетки.

Етикетки для побутової хімії на замовлення у «Флекс Прінт»

У нас Ви завжди можете замовити друк етикеток для товарів побутової хімії, які повністю відповідатимуть особливостям продукції та її властивостям. Наші дизайнери допоможуть розробити унікальну етикетку та запропонувати відповідний матеріал для запечатування. Ми допоможемо зробити ваш товар впізнаваним та популярним! Співпраця з нами буде, безперечно, взаємовигідною!

Этикетки для быотой химии: фото 5