Друк етикеток для госптоварів

Товари для дому значно полегшують життя. Їх асортимент сьогодні настільки різноманітний, що часом досить складно зробити вибір. Барвисті, інформативні етикетки для госптоварів — це ефективний спосіб привернути увагу споживчої аудиторії та ознайомити покупця з виробником та якістю продукції, що випускається.

Друк наклейок на господарські товари

Для товарів даної групи ефективно використовуються самоклеючі етикетки на паперовій основі, які легко наносяться на поверхню; гарантійні наклейки, які допомагають знизити збитки від повернення вже купленого товару; етикетки зі штрих-кодом, що спрощують роботу касирів. Незалежно від типу наклейки на неї може бути нанесена вся необхідна інформація: логотип компанії-виробника, дата виготовлення, склад, ціна — залежно від типу продукції.

Яскравість та чіткість нанесеного графічного та текстового наповнення етикетки забезпечується флексодруком — найбільш простим та економічним рішенням для створення наклейок. У процесі використовуються еластичні гумові форми та екологічно безпечні ультрафіолетові фарби стабільної в’язкості. Даний вид друку вигідний під час замовлення етикеток великим тиражем.

Замовити етикетки на господарські товари в «Флекс Прінт»

Жодне виробництво, жодна торгова точка сьогодні не обходиться без етикеток. Етикетки — це інформація про товар, це його додатковий захист та ефективний інструмент реклами. Завдяки сучасному технічному оснащенню ми готові запропонувати виготовлення етикеток на господарські товари, що виділяються бездоганною якістю, унікальним дизайнерським оформленням та помірною вартістю. Ми працюємо по всій Україні!