Друк етикеток для ветеринарних препаратів

Фармацевтичні субстанції висувають особливі вимоги до їх зберігання та упаковки. Етикетки на ветеринарні препарати — зокрема.

Этикетки для ветеринарных препаратов на таблетки

Це вже не просто реклама препарату від виробника, це важливий носій інформації, захист від підробки та розтину.

Етикетки для ветеринарних препаратів

Основна і найбільш важлива вимога до етикеток даного типу — маркування не повинно ні спотворювати, ні суперечити відомостям, які містяться в реєстраційних документах. Крім цього, інформація на етикетці повинна легко читатися, бути зрозумілою і не вводити в оману покупця.

Этикетки для ветеринарных препаратов кот в машине

Як правило, на етикетку наноситься така інформація:

  • Найменування
  • Лікарська форма
  • Дозування
  • Шлях введення
  • Серія
  • Логотип виробника

    Этикетки для ветеринарных препаратов на унитаз

Упаковка може бути різного розміру, тому не вся інформація може бути нанесена на етикетку. У цьому випадку можна рекомендувати використання багатошарових етикеток, виготовлених у вигляді книжки, які надають велику площу для розміщення графічної та текстової інформації.

Друк етикеток на ветеринарні препарати

«Флекс Прінт» — друкарня повного циклу, в якій за допомогою флексографічного друку, спеціальних уф-фарб та еластичних друкованих форм фахівці виготовляють унікальні етикетки для ветпрепаратів, що повністю відповідають європейським стандартам.

Наявність імпортного обладнання останнього покоління, якісних матеріалів, що запечатуються, дозволяють виробляти ексклюзивні етикетки за найприйнятнішими цінами. Ви можете замовити етикетки на ветеринарні препарати від 500 штук у будь-який зручний для Вас час.