Друк етикеток для води

Яскрава, барвиста та інформативна етикетка — запорука успішного просування товару, послуги чи бренду. Етикетки для води повинні відповідати високим вимогам до цього чистого продукту — воді.

Этикетка для воды Ice Tea

Етикетки на воду: матеріали

Сучасні виробники пропонують питну воду не тільки в традиційній скляній тарі, велике поширення набули пляшки та пляшки із пластику.

Этикетка для воды Биола Ананас

Для швидкого маркування продукції застосовуються, як правило, етикетки самоклеючі.

Этикетка для воды знаменовская

З ними і працювати простіше, і повна автоматизація процесу забезпечує високу швидкість та якість друку. Основою таких наклейок є або папір, або плівка.

Этикетка для воды Мохито

У деяких випадках доцільно використовувати плівку-рукав, яка підкреслить контури пляшки та дасть більше простору для нанесення інформації графічного чи текстового характеру.

Этикетка для воды Байкал

Вибір етикетки для води залежить від того, з якого матеріалу випускається тара. Важливим критерієм є вибір якісного клейового складу.

Скло та пластик є матеріалами, на яких не кожен адгезивний шар буде міцно утримуватись, етикетка просто відклеїться через температурні перепади, механічні пошкодження в процесі транспортування або складування. Якщо папір у сенсі адгезивності кращий, то плівка більш довговічна і відрізняється підвищеною міцністю.

Этикетка для воды Буратино

Друк етикеток на воду у «Флекс Прінт»

Етикетка має залучати споживачів, тому розробку макета дизайну наклейки краще довірити професіоналам, які зможуть підкреслити бренд та якість води, що пропонується.

Этикетка для Лимонада

Друк етикеток здійснюється флексографічним методом на сучасному обладнанні з використанням якісних та екологічно безпечних матеріалів, ультрафіолетових фарб. Даний вид друку значно знижує собівартість наклейок під час замовлення великого тиражу (від 500 шт.)

Этикетка для воды Ситро

Нижче наведено приклади поліетиленових етикеток для пластикових пляшок з розмірами та описом:

Оранжевая
Етикетка для води “Чистий океан” 1,5 л. помаранчевого кольору з розмірами
Этикетка для воды бирюзовая
Етикетка для води “Чистий океан” 1,5 л. бірюзового кольору з розмірами
Этикетка для воды синяя
Етикетка для води “Чистий океан” 1,5 л. синього кольору з розмірами
Этикетка для воды Тихий Океан салатовая
Етикетка для води “Чистий океан” 1,5 л. салатового кольору з розмірами
Этикетка для воды красная
Етикетка для води “Чистий океан” 1,5 л. червоного кольору з розмірами

Як бачите, ми виготовляємо етикетки під різні вимоги. А їх розміри, матеріали, і палітра кольорів обмежуються лише вашою фантазією, і звичайно, вимогами.