Друк наклейок на пляшки

Перше, на що звертає увагу покупець при виборі певного товару — етикетка та та інформація, яка на ній зазначена: склад, термін виготовлення та ін. Етикетки на пляшки — це ще й грамотний маркетинговий хід. Не завжди людина може знати про товар, навіть якщо той відрізняється неперевершеними якостями. Він дізнається інформацію тільки з наклеєної етикетки, і, якщо вона привертає увагу, чаша терезів, безперечно, схилиться на користь покупки.

Виготовлення етикеток на пляшки

Не дивно, що етикетки для пляшок випускаються трьох видів:

  • Фронтальна — вона ж інформаційна, на яку нанесений основний текст про напій і логотип виробника
  • Плечова — розташовується безпосередньо над фронтальною
  • Контретикетка — наноситься на зворотний бік пляшки. Вона містить інформацію про склад напою та виробника
  • Кольєретка — розташовується навколо горловини тари

Розрізняються пляшкові етикетки в залежності від їх призначення:

  • Сухі
  • Самоклеючі
  • Етикетка-рукав
  • Наклейка

Друк етикеток на пляшки

У компанії «Флекс Прінт» друк етикетки для пляшок на замовлення здійснюється методом флексографії. Найбільш зручний варіант — рулонний, який дозволяє виготовляти етикетки великими тиражами відразу з шаром, що клеїть. Жодної попередньої підготовки вже не потрібно. Чим більший тираж, тим менша собівартість етикетки. Флексографічний метод друку дає чітке та барвисте зображення.

Останнім часом широкого поширення набули багатошарові етикетки для пляшок, виконані у вигляді книжечки з кількома сторінками. Це рішення дає більше місця для нанесення графічного та текстового контенту.

Замовити етикетки на пляшки у «Флекс Прінт»

Випуск алкогольної продукції не зменшується, скоріше, навпаки, з кожним роком з’являється все більше торгових марок. А це означає, що попит на етикетки для тари лише зростатиме. Кожен виробник прагне як вигідно піднести свій товар, та захистити його від підробок. Таку можливість дають якісні та унікальні етикетки.

Наявність сучасного обладнання в нашій друкарні повного циклу, а також використання якісних витратних матеріалів і безпечних ультрафіолетових фарб дозволяють виготовляти ексклюзивні етикетки за найбільш демократичними цінами. фольгування, тиснення, нанесення штрих-коду та інше.

Ми можемо забезпечити повний процес виготовлення етикеток, починаючи від професійної розробки дизайну аж до друку з використанням додаткових технологій (фольгування, тиснення, нанесення штрих-коду тощо).