Технічні вимоги до макетів

Технічні вимоги до макетів, що надаються.

  • Файли приймаються у векторному вигляді. У разі використання растрових зображень останні обов’язково повинні бути (linked) у векторному файлі. У разі наявності впровадженого (embedded) зображення, відповідальність за можливі спотворення лежать на тому хто надає оригінал-макет.
  • Файли оригінал-макету приймаються у таких форматах:
    1. CorelDraw (.cdr),

    2. Adobe Illustrator (.ai, .eps).

  • У разі надання файлів в іншому форматі, або неправильно експортованих у зазначені, відповідальність за можливі спотворення лежать на тому хто надає оригінал-макет.
  • Необхідно надавати робочі файли у двох варіантах: зі шрифтами та переведені у криві. У першому випадку обов’язково повинні бути додані шрифти, що використовуються (.ttf, .pfm).
  • Растрові зображення мають бути записані у форматах TIFF або PSD. Роздільна здатність растрових зображень повинна бути не менше 250 dpi (ppi) для напівтонового зображення та 600 dpi (ppi) для одноколірного зображення. Фізичні розміри (у міліметрах) прикладених растрових зображень повинні відповідати використаним у верстці.
  • У разі використання у зображенні колажів (наприклад, об’єкт і тінь від нього) обов’язково надання файлу у форматі PSD з не склеєними шарами.
  • Колірна модель растрових зображень бажана RGB. В іншому випадку можливі спотворення кольору оригінал-макета. Якщо вихідний файл спочатку створювався в моделі CMYK, то можна залишити його в такому вигляді, але тільки з впровадженими установками кольорів (embedded profile).
  • Можливе подання як растрового зображення файлу у форматі JPEG, однак у цьому випадку відповідальності за якість відбитка не несеться.
  • До файлу має бути додане одне з наступного:
    1. Кольорова роздруківка зображення з позначкою можливих для використання фарб, або зразки кольору (наприклад, друкована етикетка).

    2. Файл формату JPEG або PDF із зображенням остаточного вигляду оригінал-макету також із позначкою передбачуваних для використання фарб.

  • Елементи у файлі повинні відповідати таким вимогам:
    1. Товщина прямих однофарбових ліній та елементів (чорне по білому) не повинна бути менше 0,1 мм, виворотних ліній та елементів (біле по чорному) – 0,2 мм.

    2. Всі елементи типу Transparency повинні бути переведені в растрове зображення та представлені у вигляді багатошарового растрового файлу у форматі PSD.

    3. Категорично не допускається використання растрових зображень із прозорим тлом; відсічні контури повинні бути реалізовані як PowerClip для CorelDraw або Clipping Path для Freehand та Illustrator.

    4. Текст у двох фарбах — обведенням із однієї фарби (контур).

    5. Відступ сюжетних елементів дизайну від краю етикетки — 1 мм.

    6. «Виліт» всіх елементів за край висікання — 1 мм.

    7. Обведення всередину етикетки — 2 мм від краю висікання.

  • За технологією флексодруку неможливе відтворення колірної розтяжки (градієнта) від темної області в білу безперервно. Це полягає в появі видимого обриву растрових елементів в області переходу зображення в 0%. У разі появи подібної межі її необхідно замаскувати будь-яким елементом дизайну або зробити мінімальне значення розтяжки не 0%, а 3%, щоб уникнути ефекту урвища.
  • У разі доопрацювання макетів, що не відповідають вимогам або внесення змін до наданого дизайну, термін підготовки макета збільшується на один день і більше, залежно від кількості доробок та завантаженості.

Якщо у вас все ж таки залишилися питання, ви можете поставити нам, зв’язавшись з нами по одному зі зручних для вас каналів зв’язку в розділі контакти, або написавши нам в онлайн-чат у правій частині екрана.

Також Ви можете ознайомитися зі списком наших послуг з друку наклейок.