Триплекс-упаковки

Багатошарові полімерні плівки знайшли широке застосування у всіх сферах виробництва. У них упаковують чай та пральні порошки, сухі корми для тварин; вони потрібні у виробництві етикеток, для флексографічного друку тощо. Компанія «Флекс Прінт» пропонує замовити триплекс-упаковку. Ціна найвигідніша при замовленні великим тиражем.

Триплекс-упаковка (Київ)

Основою для триплекс-упаковки є ПЕТ-плівки, що володіють найбільшим опором проколу при малій товщині. Багатошарові упаковки на базі матеріалів з тришаровою структурою стійкі до вологи, запахів, газів, світла. Вони міцні, мають відмінну жорсткість та ідеально підходять для різних видів «стоячих» упаковок. Триплекс-упаковка широко використовується для фасування кави, чаю, миючих та косметичних засобів.

Триплекс-упаковка: купити в «Флекс Прінт»

Наша компанія здійснює виробництво триплекс-упаковок на базі сучасного обладнання останнього покоління. Ми використовуємо лише якісні та екологічно безпечні матеріали. За бажанням замовника ми можемо нанести зображення на триплекс методом флексографічного друку. Гнучка цінова політика, індивідуальний підхід та професіоналізм фахівців компанії — наші переваги. Ми здійснюємо швидку доставку по всій Україні, телефонуйте вже сьогодні!